KONST / Litografier / Färglitografi 11334510
nr 1133 4510
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Färglitografi, Lars Norrman (1915-1979), HC-upplaga, "Leda med svan", bladets mått: 125x66
Kondition: skador
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:43:03
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman